Automobilių servisas Kaune

UAB „Meistras” automobilių servisas

UAB „Meistras” automobilių servisas yra įsikūręs Kaune daugiau nei 30 metų. Pagrindinis automobilių serviso tikslas yra aukšta kokybė, puikus klientų aptarnavimas ir priimtinos kainos kiekvienam serviso klientui. Pasirinkdami mūsų servisą, galėsite būti tikri, jog automobilis, sunkvežimis ar motociklas bus prižiūrimas ir tvarkomas tik profesionalų. Automobilių servisas nuolat vykdo įvairius technikos atnaujinimus, tad mūsų servise visada pamatysite naujausias technologijas.   

Automobilių serviso remonto paslaugos Kaune

Kaune įsikūrės UAB „Meistras” automobilių servisas specializuojasi ir teikia paslaugas susijusęs su automobilių, sunkvežimių, mikroautobusų ir motociklų remontu. Atliekami tokie darbai kaip: važiuoklės remontas, stabdžių sistemos remontas, variklio remontas, visų filtrų bei tepalų keitimas, elektrinės dalies remontas, dujų išmetimo remontas, kuro sistemos remontas, sankabos sistemos remontas. Taip pat servise teikiamos automobilių paruošimo techninei apžiūrai paslaugos.

Automobilių serviso remonto profesionalai Kaune

Automobilių serviso Kaune komandą sudaro aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie savo turima ilgamete patirtimi, nuolat tobulinamais įgūdžiais bei inovatyviomis žiniomis yra pasiruošę užtikrinti Jūsų transporto priemonės geriausią efektyvumą ir saugumą. Automobilių remontas ir taisymas yra mūsų darbuotojų komandos pašaukimas ir aistra. Mes suprantame, kokios svarbios yra šios transporto priemonės kasdieniam gyvenimui ar verslui, todėl visos teikiamos paslaugos bei atliekami darbai ir naudojama techniką, įrankiai ir dalys yra aukčiausios kokybės.

Remontas Kaune bus atliktas greitai ir efektyviai, nesvarbu kokių paslaugų Jums bereikėtų. Susisiekite ir atvykite, kad galėtume Jums padėti.
UAB „Meistras” automobilių servisas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *